Wojciech Gumułka

partner zarządzający

W Carbon Media odpowiada za projekty dla klientów agencji z sektora healthcare. Kieruje polityką informacyjną kilku dużych podmiotów z sektora ochrony zdrowia.
Od 20 lat specjalizuje się w działaniach media relations. Wieloletni rzecznik prasowy NSSZ „Solidarność”, gdzie odpowiadał za kształtowanie i realizację kompleksowej polityki informacyjnej. Wcześniej był dyrektorem ds. PR w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie, pracował również w Gazecie Wyborczej i lokalnym Radiu Flash. Wielokrotnie kierował zespołami redakcyjnymi biuletynów i wydawnictw firmowych.

Dariusz Wala

partner zarządzający

Od prawie 20 lat związany z tematyką komunikacji marketingowej. Doświadczenie zdobywał pracując zarówno po stronie klienta, jak i w agencjach reklamowych czy public relations. Był również członkiem zespołu biura prasowego Ministerstwa Zdrowia oraz niezależnym doradcą opracowującym strategie promocji projektów finansowanych z środków Unii Europejskiej.
Od 10 lat specjalizuje się z zagadnieniach związanych z komunikacją firm sektora B2B, w szczególności informatycznych. Zarządza projektami łączącymi wykorzystanie nowych oraz tradycyjnych mediów czy narzędzi marketingowych.

Tomasz Gałecki

Content Manager

Od 20 lat związany ze sprzedażą, rozwojem sieci sprzedaży i marketingiem i obsługa klienta w firmach w Polsce i w Londynie. Zarówno w sektorach B2C jak i B2B. Od ponad 10 lat zajmuje się także tworzeniem treści i przekazu, między innymi dla firm z USA działających w sektorze technologii VPN. Skupia się na działaniach content marketingowych w języku angielskim. Szczególnym zainteresowaniem darzy tematykę technologii, nowych technologii.